Министарство унутрашњих послова Владе Републике Србије саопштило је данас да су припадници полиције, у координацији са Полицијском управом у Ужицу и Регионалним центром граничне полиције према Босни и Херцеговини, СГП Котроман, ухапсили држављанина БиХ Д. Б. (1995) због основане сумње да је извршио кривично дело недозвољена трговина.